Terminal płatniczy

Program lojalnościowy z wykorzystaniem terminala płatniczego

Terminal płatniczy

Doładowania telekomunikacyjne

Oferta doładowań telekomunikacyjnych za pomocą terminala płatniczego jest jedną z najszerszych na rynku. Jesteśmy wiodącym dystrybutorem na rynku i współpracujemy największymi Operatorami komórkowymi takim jak T-Mobile, Orange, Play czy Plus oraz Operatorami MVNO i VOiP.

doładowania telekomunikacyjne terminalem płatniczym

Akceptacja kart płatniczych

Obsługujemy płatności realizowane za pomocą najpopularniejszych kart płatniczych. W naszej ofercie posiadamy niezawodne terminale przenośne oraz stacjonarne czołowych producentów. Szybkość działania naszych terminali sprawia, że zapłata kartą przebiega sprawniej i krócej.

Akceptacja kart płatniczych

Doładowania energii

Prosty i szybki sposób na zakup doładowania do licznika prądu przy okazji codziennych zakupów, dostępne w tysiącach punktów, siedem dni w tygodniu.

Doładowanie energii na terminalu płatniczym

Program lojalnościowy PrimoPartner

Nowoczesny multibranżowy program lojalnościowy, dzięki któremu część środków wydanych na zakupy w placówkach objętych programem wraca z powrotem do Klienta w postaci punktów. Punkty są rejestrowane na magnetycznych kartach lojalnościowych według określonych algorytmów promocyjnych.

Program lojalnościowy z wykorzystaniem terminala płatniczego

Płatności za rachunki

Alternatywny dla poczty i banku, bezpieczny i wygodny sposób na zapłacenie domowych rachunków za gaz, prąd, telewizję i wielu innych. Współpracujemy z wiodącym dostawcą rozwiązania, który gwarantuje najwyższą jakość usługi.

Płatności kartą na terminalu za rachunki

 

Usługi oraz terminale płatnicze dostępne za pośrednictwem naszego zaufanego Partnera po uprzednim wyrażeniu pisemnej zgody na przedstawienie oferty dla Państwa.

 

 

 

Przydatne informacje na temat terminala płatniczego

 

Akceptacja kart płatniczych

Przy współpracy z naszym partnerem pomagamy w obsłudze płatności realizowane za pomocą najpopularniejszych kart płatniczych.

 

Do czego służy terminal płatniczy ?

Terminal płatniczy służy do rozliczenia za transakcje przeprowadzane w punktach handlowych – usługowych. Zwykły terminal płatniczy posiada trzy wbudowane mikro urządzenia takie jak: czytnik kart (który odczytuje chip zamieszczony na karcie płatniczej), drukarkę (która pozwala na wydrukowanie potwierdzenia operacji czyli paragonu, oraz modem (pozwala na zdalne połączenie z bankiem oraz producentem karty. Z karty płatniczej korzysta się bardzo łatwo, zwykle wkłada się kartę do czytnika i po kilku sekundach mamy potwierdzenie lub odrzucenie transakcji.

 

Dla kogo terminal płatniczy ?

Ludzie każdego dnia wydają swoje pieniądze za pomocą karty kredytowej, płaca nie tylko w dużych hipermarketach ale również małych osiedlowych sklepikach jednak czy ktoś kiedykolwiek zadał pytanie czy to jest bezpieczne? Tak samo jak w przypadku zgubienia pieniędzy przy zgubieniu karty ponosimy straty jednak, pieniądze możemy uratować jeżeli dość szybko zablokujemy kartę.

 

Terminale Płatnicze  Łaziska, Mikołów, Orzesze, Tychy

 

admin